Egzersiz yapmak sizi güçlendirir , vücut direncinizi arttırır ve olaylara daha pozitif bakmanızı sağlar ( bknz : Egzersiz yapmak için 40 sebep ). Evde yapabileceğiniz bu ve diğer egzersiz programları size bizimle uzun ama keyifli bir yolculuğa çıkma şansı tanıyor. Kendinize inanın , bize güvenin. Daha sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmanızı sağlayacağız.

Nasıl yapılır ?

İlk egzersizimiz Split Shuffle . Bu egzersiz ile ısınacak bir sonraki hareketler için kaslarınızı ve eklemlerinizi hazırlayacaksınız. ( 1 dakika – 3 set )

İkinci egzersizimiz Sumo Squat . Değişik bir squat egzersizi olan Sumo Squat ile bacak ( özellikle iç bacak ) , kalça ve karın bölgenizi çalıştırabilirsiniz . ( 12 tekrar – 5 set )

Üçüncü egzersizimiz Sun Gods . Omuz kaslarınızı hedefleyen bu egzersizin etkisini uygularken hissedeceksiniz ! ( | 20 saniye saat yönünde – 20 saniye saat yönünün tersine | – 5 set )

Dördüncü ve son egzersizimiz Supermans. Bel ve kalça kaslarını oldukça etkili bir şekilde çalıştıran bu egzersizin etkisini kısa sürede göreceksiniz. ( 12 tekrar – 5 set )

Bu yazı editörümüz Fitekran Çeviri Ekibi tarafından hazırlanmış ve Dr. Can Çiftçi tarafından incelenip, düzenlenip, onaylanmıştır.