Seal Push-Ups

Evde göğüs kaslarınızı çalıştırabileceğiniz alışılmadık bir egzersiz deneyimi olan seal pushups hareketini mutlaka denemelisiniz.

Omuz ve göğüs kaslarını çalıştırmanız için alışılmadık bir yol olan seal push-ups egzersizini evde , hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan kolayca yapabilirsiniz.

Nasıl yapılır ?

Duruş : Şınav pozisyonunda egzersize başlayınız.

Etki alanı

Adından anlaşılacağı gibi özel birliklerin kullandığı oldukça etkili bir şınav ( push-up ) varyasyonu olan seal push-ups dayanıklılığınızı ve gücünüzü arttırmak için biçilmiş kaftan. Göğüs , omuz ve arka kol kaslarınızı çalıştıran bu egzersizin bir diğer avantajı ise hiçbir ekipmana gerek duymaması.

Modifikasyon

Egzersizi zorlaştırmak için sırtınıza ağırlık bağlayabilirsiniz. Ayrıca seal push-ups egzersizi sizin için zor ise elevated push-up , pushup holds ,  hand relase pushup egzersizlerini deneyebilirsiniz.

Bu yazı editörümüz Fitekran Çeviri Ekibi tarafından hazırlanmış ve Dr. Can Çiftçi tarafından incelenip, düzenlenip, onaylanmıştır.

icon

Lynitine L-Carnitine Complex'e Göz Atın!

Dr. Can Çiftçi'nin formülize ettiği, kilo verme sürecinde karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için yeni bitkisel kaynaklı ürünümüzü incelemek için tıklayın!

Ürünü İncele
Dr Can Avatar

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Can kar amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com sitesini 2013 yılında kurdu. Obezite, onkoloji beslenmesi, fitoterapi, sporcu sağlığı, nadir hastalıklar, fonksiyonel tıp ve patofizyoloji ile ilgilenen Dr. Can kendi kliniğinde fitoterapi uzmanı ve konsültan hekim olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Fitekran'da okuduğunuz yazılar ve rehberlere göre derlenmiş ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı yazılar...