Egzersiz Rehberi: Seal Push-Ups

Evde göğüs kaslarınızı çalıştırabileceğiniz alışılmadık bir egzersiz deneyimi olan seal pushups hareketini mutlaka denemelisiniz.

Omuz ve göğüs kaslarını çalıştırmanız için alışılmadık bir yol olan seal push-ups egzersizini evde , hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan kolayca yapabilirsiniz.

Nasıl yapılır ?

Duruş : Şınav pozisyonunda egzersize başlayınız.

Etki alanı

Adından anlaşılacağı gibi özel birliklerin kullandığı oldukça etkili bir şınav ( push-up ) varyasyonu olan seal push-ups dayanıklılığınızı ve gücünüzü arttırmak için biçilmiş kaftan. Göğüs , omuz ve arka kol kaslarınızı çalıştıran bu egzersizin bir diğer avantajı ise hiçbir ekipmana gerek duymaması.

Modifikasyon

Egzersizi zorlaştırmak için sırtınıza ağırlık bağlayabilirsiniz. Ayrıca seal push-ups egzersizi sizin için zor ise elevated push-up , pushup holds ,  hand relase pushup egzersizlerini deneyebilirsiniz.

Sorularla Kilo Vermek Kitabına Ücretsiz Erişmek için Mail Listeme Abone Olun!

Yeni yayınlanan makalelerden haberdar olmak için haftalık olarak gönderdiğim maillere abone olabilirsiniz. Spor ve sağlık dünyasındaki gelişmelerden her hafta ücretsiz bilgi sahibi olun!

Lütfen Bekleyiniz..

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen mail aboneliğinizi size gönderdiğimiz email üzerinden onaylayınız!

Mail ağımızı ve bilgilerinizi 3. şahıs ile paylaşmıyoruz, daha ayrıntılı bilgi için sağlıksal ve hukuki feragatname sayfamızı inceleyin.

Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz...

Yorumu Gönder


close more
Dr. Can Çiftçi
close

Ne yapmak istiyorsun?

search