15 Dakika Maksimum Güç !

Bu hafta sizi fazlası ile zorlayacak 3 hareket seçtik. Bu hareketleri 15 dakika içinde yapabildiğiniz kadar çok set yapın.

Nasıl yapılır?

20 air squat egzersizinden sonra dinlenmeden 45 saniye pushup holds ve ardından hiç dinlenmeden 30 tekrar bicycle situps yapın.  30 saniye dinlendikten sonra en başa dönün ve 15 dakika boyunca bu 3 egzersizi sırası ile uygulayın. Kronometre için Fitekran HIIT sayacını kullanabilirsiniz.

Rekorunuzu yorum bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın!

Evde Yağ Yakma Antrenmanı #2

Daha önce evde yağ yakma antrenmanı #1 ile okuyucularımızdan harika tepkiler aldık. Evde yağ yakma serisini 7 bölüme tamamlamak için kolları sıvadık ve evde yağ yakma antrenmanı#2 ile karşınızdayız. Sizin için hazırladığımız bu 6 harika egzersiz hareketi ile evde antrenman yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Evde yağ yakma antrenmanları için planlanan seri bir süre için askıya alındı. […]

Sıkı Bir Vücut İçin 15 Dakika

Fitekran‘da hayatınızın en uzun 15 dakikasını yaşamaya hazır mısınız ? Bu antrenman ile tüm vücudunuzu çalıştıracak ve güne zinde bir başlangıç yapabileceksiniz.Üstelik hiçbir alete ihtiyacınız yok. Öğle arasında , gece yarısı ya da tatilde. Yapmanız gereken 15 dakikanızı bize ayırmak. Oldukça zorlu geçecek bu 15 dakika için suyunuzu yanınıza alın. Fitekran.com HIIT sayacını açın ve […]


Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz. Saygı kuralları çerçevesinde ve düzgün Türkçe ile kaliteli bir biçimde oluşturulmamış yorumlar dikkate alınmayacaktır.

Yorumu Gönder


close more_vert
Dr. Can Çiftçi
close