15 Dakika Maksimum Güç !

Evde antrenman yapmak için hazırladığımız bu programı denemeyi unutmayın.

Bu hafta sizi fazlası ile zorlayacak 3 hareket seçtik. Bu hareketleri 15 dakika içinde yapabildiğiniz kadar çok set yapın.

Nasıl yapılır?

20 air squat egzersizinden sonra dinlenmeden 45 saniye pushup holds ve ardından hiç dinlenmeden 30 tekrar bicycle situps yapın.  30 saniye dinlendikten sonra en başa dönün ve 15 dakika boyunca bu 3 egzersizi sırası ile uygulayın. Kronometre için Fitekran HIIT sayacını kullanabilirsiniz.

Rekorunuzu yorum bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bu yazı editörümüz Fitekran Çeviri Ekibi tarafından hazırlanmış ve Dr. Can Çiftçi tarafından incelenip, düzenlenip, onaylanmıştır.

icon

Lynitine L-Carnitine Complex'e Göz Atın!

Dr. Can Çiftçi'nin formülize ettiği, kilo verme sürecinde karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için yeni bitkisel kaynaklı ürünümüzü incelemek için tıklayın!

Ürünü İncele
Dr Can Avatar

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Can kar amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com sitesini 2013 yılında kurdu. Obezite, onkoloji beslenmesi, fitoterapi, sporcu sağlığı, nadir hastalıklar, fonksiyonel tıp ve patofizyoloji ile ilgilenen Dr. Can kendi kliniğinde fitoterapi uzmanı ve konsültan hekim olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Fitekran'da okuduğunuz yazılar ve rehberlere göre derlenmiş ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı yazılar...