12 Dakikada Hareket Etmeden Güçlenin

Tabata antrenman sistemi ile yapacağınız 3 hareket toplamda 12 dakika sürecek. Bu hareketler sırasında hareket etmemenize rağmen oldukça zorlanacak ve kaslarınızın yandığını hissedeceksiniz. Evde antrenman yapmak isteyenler için oldukça uygun olan bu programı mutlaka deneyin.

Tabata sayacı için Fitekran HIIT sayacını kullanabilirsiniz.

Evde Yapabileceğiniz Karın Egzersizleri

Karın egzersizi yapmak için spor salonuna gitmek , pahalı egzersiz programları satın almak ve bunlara saatlerce zaman ayırmak zorunda değilsiniz. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz karın egzersizleri ile daha hızlı forma girebilir ve istediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız 13 adet karın egzersizi bulunmakta. Egzersizleri zorluk derecelerine göre ( zordan kolaya doğru ) sıraladık. Karın bölgesinde bulunan […]

Evde Yapabileceğiniz Göğüs Egzersizleri

Evde göğüs antrenmanı yapmak istiyor ama yeterli sayıda egzersiz bulamıyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Sizlere evde göğüs antrenmanı yapmak için kullanabileceğiniz 8 adet göğüs egzersizi hazırladık. Bu egzersizleri doğru şekilde kombine ederek harika göğüs antrenmanları çıkartabilir ve forma girmek için bambaşka bir adım atabilirsiniz. Egzersiz arşivimize yeni göğüs egzersizleri eklendiği takdirde liste güncellenecektir.  Aşağıda bulunan egzersizler zorluk derecesine göre […]


Yorumlar
 1. Anonymous dedi ki:

  öncelikle sitemin twitter takipçisi olduğunuz için teşekkürler. Sitenizi inceledim çok faydalı paylaşımlarınız var sizi takip etmeye devam edeceğim..

  • Fitekran.com dedi ki:

   Selamlar !

   En güncel tıbbi verileri ulaştırmak ve sağlıklı bir yaşam için size hizmet etmek biz hekimlerin görevi ve biz bu görevi zevkle yerine getiriyoruz.

   Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.Teşekkürler

Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz. Saygı kuralları çerçevesinde ve düzgün Türkçe ile kaliteli bir biçimde oluşturulmamış yorumlar dikkate alınmayacaktır.

Yorumu Gönder


close more_vert
Dr. Can Çiftçi
close