Evde Antrenman: 12 Dakikada Hareket Etmeden Güçlenin

12 dakikada evde bacak , karın antrenmanı yapmak isteyenler bu yazıyı oldukça beğenecekler.

Tabata antrenman sistemi ile yapacağınız 3 hareket toplamda 12 dakika sürecek. Bu hareketler sırasında hareket etmemenize rağmen oldukça zorlanacak ve kaslarınızın yandığını hissedeceksiniz. Evde antrenman yapmak isteyenler için oldukça uygun olan bu programı mutlaka deneyin.

Tabata sayacı için Fitekran HIIT sayacını kullanabilirsiniz.

Sorularla Kilo Vermek Kitabına Ücretsiz Erişmek için Mail Listeme Abone Olun!

Yeni yayınlanan makalelerden haberdar olmak için haftalık olarak gönderdiğim maillere abone olabilirsiniz. Spor ve sağlık dünyasındaki gelişmelerden her hafta ücretsiz bilgi sahibi olun!

Lütfen Bekleyiniz..

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen mail aboneliğinizi size gönderdiğimiz email üzerinden onaylayınız!

Mail ağımızı ve bilgilerinizi 3. şahıs ile paylaşmıyoruz, daha ayrıntılı bilgi için sağlıksal ve hukuki feragatname sayfamızı inceleyin.

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamış olan Dr. Can, kâr amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com'u 2013 yılında kurdu. Egzersiz fizyolojisi, ergojenik beslenme, obezite ve insülin direnci konularında yoğun olarak çalışan Dr. Can ayrıca sağlık, diyet ve egzersiz alanında birçok kurum ile çalışmakta ve sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.

Yazıya Yorumlar

12 Dakikada Hareket Etmeden Güçlenin yazısı için gelen yorumlar ve tartışmalar...

 1. Anonymous dedi ki:

  öncelikle sitemin twitter takipçisi olduğunuz için teşekkürler. Sitenizi inceledim çok faydalı paylaşımlarınız var sizi takip etmeye devam edeceğim..

  • Fitekran.com dedi ki:

   Selamlar !

   En güncel tıbbi verileri ulaştırmak ve sağlıklı bir yaşam için size hizmet etmek biz hekimlerin görevi ve biz bu görevi zevkle yerine getiriyoruz.

   Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.Teşekkürler

Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz...

Yorumu Gönder


close more
Dr. Can Çiftçi
close

Ne yapmak istiyorsun?

search