Videolar: Spor Sonrası Beslenme

Spor sonrası beslenme ile ilgili tüm ayrıntıları sizlerle paylaştım ve önemli noktalara değindim.

Spor sonrası beslenme kişinin antrenman ile hedeflediği amaca ulaşması için oldukça değerli bir adım. Çünkü egzersiz sırasında gördüğünüz zarardan kurtulabilmeniz ve işlevlerin eksiksiz olarak devam ettirilebilmesi için spor sonrası beslenmeyi doğru yapmanız gerekiyor.

Peki spor sonrası beslenme hakkında ne biliyorsunuz? Yada spor sonrası beslenme sürecinde hiç eksik noktaların kaldığını düşündünüz mü?

Bu videoda,

  • Spordan ne kadar sonra beslenmeniz gerektiği,
  • Spordan sonra ne kadar protein almanız gerektiği,
  • Spordan sonra ne kadar karbonhidrat almanız gerektiği,
  • Spordan sonra ne kadar sıvı tüketmeniz gerektiği,

ile ilgili bilgiler vereceğim. Ayrıca konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için spor sonrası beslenme yazımı okumanızı tavsiye ediyorum.

Son olarak yeni videolardan hızlıca haberdar olmak için youtube kanalıma abone olmayı unutmayın.

Sorularla Kilo Vermek Kitabına Ücretsiz Erişmek için Mail Listeme Abone Olun!

Yeni yayınlanan makalelerden haberdar olmak için haftalık olarak gönderdiğim maillere abone olabilirsiniz. Spor ve sağlık dünyasındaki gelişmelerden her hafta ücretsiz bilgi sahibi olun!

Lütfen Bekleyiniz..

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen mail aboneliğinizi size gönderdiğimiz email üzerinden onaylayınız!

Mail ağımızı ve bilgilerinizi 3. şahıs ile paylaşmıyoruz, daha ayrıntılı bilgi için sağlıksal ve hukuki feragatname sayfamızı inceleyin.

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamış olan Dr. Can, kâr amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com'u 2013 yılında kurdu. Egzersiz fizyolojisi, ergojenik beslenme, obezite ve insülin direnci konularında yoğun olarak çalışan Dr. Can ayrıca sağlık, diyet ve egzersiz alanında birçok kurum ile çalışmakta ve sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.

Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz...

Yorumu Gönder


close more
Dr. Can Çiftçi
close

Ne yapmak istiyorsun?

search