Sıkı Bir Vücut İçin 15 Dakika

Fitekran‘da hayatınızın en uzun 15 dakikasını yaşamaya hazır mısınız ? Bu antrenman ile tüm vücudunuzu çalıştıracak ve güne zinde bir başlangıç yapabileceksiniz.Üstelik hiçbir alete ihtiyacınız yok. Öğle arasında , gece yarısı ya da tatilde. Yapmanız gereken 15 dakikanızı bize ayırmak.

Oldukça zorlu geçecek bu 15 dakika için suyunuzu yanınıza alın. Fitekran.com HIIT sayacını açın ve 15 dakika içinde yapacağınız bu 3 hareketi dikkatlice inceleyin. Başlıyoruz !

30 saniye Plank Jumps , 30 saniye dinlenme ardından

30 saniye Burpee , 30 saniye dinlenme ardından

30 saniye Jumping Lunges , 30 saniye dinlenme ve ardından başa dönüş.

HIIT sayacı nasıl kullanılır ?

Fitekran HIIT zamanlayıcısını açın ve

  • Isın kutucuğuna 120 değerini girin. Bu sizin ısınacağınız süreyi gösterir. İsterseniz arttırın ya da azaltın.
  • Yüksek yoğunluklu antrenman bölümüne 30 , bu süre egzersizi yapacağınız zamanı gösterir.
  • Düşük yoğunluklu antrenman bölümüne 30 , bu süre dinlenmeniz gereken zamanı gösterir.
  • Tekrar bölümüne ise set sayımız olan 5 değerini yazın.
  • Soğuma egzersizlerini yapacağınız süreyi sogu kısmına yazın

ve artık zamanlayıcınız hazır.

Bizimle deneyimlerinizi yorumlar aracılığı ile paylaşmayı unutmayın . Görüşleriniz bizim için önemli !

Evde Yapabileceğiniz Karın Egzersizleri

Karın egzersizi yapmak için spor salonuna gitmek , pahalı egzersiz programları satın almak ve bunlara saatlerce zaman ayırmak zorunda değilsiniz. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz karın egzersizleri ile daha hızlı forma girebilir ve istediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız 13 adet karın egzersizi bulunmakta. Egzersizleri zorluk derecelerine göre ( zordan kolaya doğru ) sıraladık. Karın bölgesinde bulunan […]

Evde Yapabileceğiniz Göğüs Egzersizleri

Evde göğüs antrenmanı yapmak istiyor ama yeterli sayıda egzersiz bulamıyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Sizlere evde göğüs antrenmanı yapmak için kullanabileceğiniz 8 adet göğüs egzersizi hazırladık. Bu egzersizleri doğru şekilde kombine ederek harika göğüs antrenmanları çıkartabilir ve forma girmek için bambaşka bir adım atabilirsiniz. Egzersiz arşivimize yeni göğüs egzersizleri eklendiği takdirde liste güncellenecektir.  Aşağıda bulunan egzersizler zorluk derecesine göre […]


Yorumlar
  1. Ataberk Dönmez dedi ki:

    Merhaba, hiit.fikekran.com adresine ulaşamıyorum.

Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz. Saygı kuralları çerçevesinde ve düzgün Türkçe ile kaliteli bir biçimde oluşturulmamış yorumlar dikkate alınmayacaktır.

Yorumu Gönder


close more_vert
Dr. Can Çiftçi
close