Birçok kişi diyette olsun yada olmasın günlük hayatlarında aşırı yemek yeme ve tatlı isteği duyabiliyor. Bu isteği doğru yönetmeyi başaramayanlar ise aşırı kalori almak zorunda kalıyor.

Uzun vadede bahsi geçen durum kişinin sağlıklı yaşam alışkanlıklarından uzaklaşmasına ve diyetini bozmasına neden olabilir. İşte tam olarak bu sebeple her yerde uygulayabileceğiniz bir tatlı/yeme isteğini kesme yöntemine ihtiyacınız var.

Aşağıdaki videoda sizlerle birçok farklı yöntemin içinden seçtiğim, basit ve hızlı uygulanabilir tatlı ve yemek yeme isteğini kesme yöntemimi sizinle paylaşacağım. Tabi ki bu yöntemle beraber beslenmenize dikkat etmeli ve diğer tüm faktörleri gözden geçirmelisiniz.

Bahsettiğim yöntemin hiçbir zaman kesin çözüm olduğunu iddia etmiyorum. Sadece faydalı, pratik ve etkili olması onu daha iyi bir seçenek yapıyor.

Son olarak tatlı krizleri hakkında bilgi almak için tatlı krizi rehberine, çok yemek yedikten sonra neler yapılması gerektiğini öğrenmek için çok yedim. Ne yapmalıyım? adlı yazıma gidebilirsiniz.

Ayrıca sizin tatlı ve yemek yeme isteğini kesmek için yönteminiz var mı? Benimle yorumlar aracılığı ile paylaşabilirsiniz.