Tatlı ve Yemek Yeme İsteğini Kesmek İçin Bunu Deneyin

Yemek yeme ve tatlı isteği duyuyorsanız bunu aşmak zor olabilir. Size, bu isteği kırmanız için ne yapmanız gerektiğini videoda açıkladım. İyi seyirler.

Birçok kişi diyette olsun yada olmasın günlük hayatlarında aşırı yemek yeme ve tatlı isteği duyabiliyor. Bu isteği doğru yönetmeyi başaramayanlar ise aşırı kalori almak zorunda kalıyor.

Uzun vadede bahsi geçen durum kişinin sağlıklı yaşam alışkanlıklarından uzaklaşmasına ve diyetini bozmasına neden olabilir. İşte tam olarak bu sebeple her yerde uygulayabileceğiniz bir tatlı/yeme isteğini kesme yöntemine ihtiyacınız var.

Aşağıdaki videoda sizlerle birçok farklı yöntemin içinden seçtiğim, basit ve hızlı uygulanabilir tatlı ve yemek yeme isteğini kesme yöntemimi sizinle paylaşacağım. Tabi ki bu yöntemle beraber beslenmenize dikkat etmeli ve diğer tüm faktörleri gözden geçirmelisiniz.

Bahsettiğim yöntemin hiçbir zaman kesin çözüm olduğunu iddia etmiyorum. Sadece faydalı, pratik ve etkili olması onu daha iyi bir seçenek yapıyor.

Son olarak tatlı krizleri hakkında bilgi almak için tatlı krizi rehberine, çok yemek yedikten sonra neler yapılması gerektiğini öğrenmek için çok yedim. Ne yapmalıyım? adlı yazıma gidebilirsiniz.

Ayrıca sizin tatlı ve yemek yeme isteğini kesmek için yönteminiz var mı? Benimle yorumlar aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

icon

Lynitine L-Carnitine Complex'e Göz Atın!

Dr. Can Çiftçi'nin formülize ettiği, kilo verme sürecinde karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için yeni bitkisel kaynaklı ürünümüzü incelemek için tıklayın!

Ürünü İncele
Dr Can Avatar

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Can kar amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com sitesini 2013 yılında kurdu. Obezite, onkoloji beslenmesi, fitoterapi, sporcu sağlığı, nadir hastalıklar, fonksiyonel tıp ve patofizyoloji ile ilgilenen Dr. Can kendi kliniğinde fitoterapi uzmanı ve konsültan hekim olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Fitekran'da okuduğunuz yazılar ve rehberlere göre derlenmiş ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı yazılar...