Videolar: Tatlı ve Yemek Yeme İsteğini Kesmek İçin Bunu Deneyin

Yemek yeme ve tatlı isteği duyuyorsanız bunu aşmak zor olabilir. Size, bu isteği kırmanız için ne yapmanız gerektiğini videoda açıkladım. İyi seyirler.

Birçok kişi diyette olsun yada olmasın günlük hayatlarında aşırı yemek yeme ve tatlı isteği duyabiliyor. Bu isteği doğru yönetmeyi başaramayanlar ise aşırı kalori almak zorunda kalıyor.

Uzun vadede bahsi geçen durum kişinin sağlıklı yaşam alışkanlıklarından uzaklaşmasına ve diyetini bozmasına neden olabilir. İşte tam olarak bu sebeple her yerde uygulayabileceğiniz bir tatlı/yeme isteğini kesme yöntemine ihtiyacınız var.

Aşağıdaki videoda sizlerle birçok farklı yöntemin içinden seçtiğim, basit ve hızlı uygulanabilir tatlı ve yemek yeme isteğini kesme yöntemimi sizinle paylaşacağım. Tabi ki bu yöntemle beraber beslenmenize dikkat etmeli ve diğer tüm faktörleri gözden geçirmelisiniz.

Bahsettiğim yöntemin hiçbir zaman kesin çözüm olduğunu iddia etmiyorum. Sadece faydalı, pratik ve etkili olması onu daha iyi bir seçenek yapıyor.

Son olarak tatlı krizleri hakkında bilgi almak için tatlı krizi rehberine, çok yemek yedikten sonra neler yapılması gerektiğini öğrenmek için çok yedim. Ne yapmalıyım? adlı yazıma gidebilirsiniz.

Ayrıca sizin tatlı ve yemek yeme isteğini kesmek için yönteminiz var mı? Benimle yorumlar aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Yazıya Yorumlar

Tatlı ve Yemek Yeme İsteğini Kesmek İçin Bunu Deneyin yazısı için gelen yorumlar ve tartışmalar...

 1. Necla Yavuz dedi ki:

  Merhaba Can Bey,

  Yazılarınızı ilgiyle okuyorum ve sizden öğrendiğim birçok bilgi oldu, tecrübelerinizi ve bilgilerinizi topluma fayda sağlamak için kullanıyorsunuz adıma teşekkür ederim.

  Size sormak istediğim bir şey var, hafta sonu TLC de ”Ağır Yaşamlar” isimli programı seyrediyordum, programdaki doktor bir hastasına süt ve sebze yemeyi bırakmasını, mideyi genişlettiğini söyledi, bu bilgiyi ilk defa duydum ve doğruluğunu öğrenmek isterim, sizin bu konuda bilginiz varmı, cevabınızı merakla bekliyor olacağım.

  Teşekkür ederim.

  • Dr. Can Çiftçi dedi ki:

   Selamlar, direkt olarak bu besinlerin mideyi “aşırı” genişlettiğini söyleyemem. Umarım çeviri hatasıdır, yoksa ortada büyük bir hata var demektir.

   Mutlu ve sağlıklı günlere!

Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz...

Yorumu Gönder


close more
Dr. Can Çiftçi
close

Ne yapmak istiyorsun?

search