Videolar: İstediğini Yiyerek Kilo Vermek (Video)

İstediğini yiyerek kilo vermek sadece hevesten ibaret. Çünkü kilo vermek uzun vadeli ve alışkanlık gerektiren bir eylem. Gerçekler ve önerileri yazıda.

Kilo verme ümidiyle çıktığınız yolda karşılaştığınız problemlerden biri de sizi manipüle eden kötü niyetli kişiler. Bu kişilerin sık kullandığı tabirlerden biri ise “istediğinizi yiyerek kilo verebilirsin” oluyor.

Aşağıdaki videomda konuyu ayrıntılı olarak inceledim.

Kilo verme sürecinde karşılaştığınız olumsuzluklar bunlar ile kalmıyor. Problemin derinine inmek ve kişiyi ayrıntılı olarak değerlendirmek oldukça önemli. İşte tam olarak bu sebepten istediğinizi tüketerek kilo verme ise beyhude bir hevesten öteye gidemiyor.

Ayrıca istediğinizi tüketerek kilo verseniz bile verdiğiniz kilolar bir yaşam tarzı oluşturmadığınız için kalıcı olmayacaktır.

Youtube için içerik üretmeye devam edeceğim. Eğer videolarımı öncelikli olarak görmek isterseniz buraya tıklayarak abone olabilirsiniz.

Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz...

Yorumu Gönder


close more
Dr. Can Çiftçi
close

Ne yapmak istiyorsun?

search