Evde Antrenman Programı #1

Evde , işte ya da tatilde . Bu egzersiz programını her yerde uygulayabilirsiniz. Evde antrenman yapmak istiyorsanız bu programa mutlaka bakın !

Evde antrenman #1 programı 4 farklı egzersiz içermekte. Yaklaşık 30 dakika sürecek bu egzersiz ile omuz , bacak ve göğüs kaslarınızı çalıştırabilir bunun yanında yağ yakımınızı da hızlandırabilirsiniz. Ayrıca bu antrenman programı için hiçbir ekipmana ihtiyacınız yok. İstediğiniz yerde bu egzersizi uygulayabilirsiniz.

Antrenman programı

İlk egzersiz Side to side jumps . Bu egzersiz ile ısınıyor ve metabolizma hızınızı arttırmaya çalışıyoruz. 2 dakikalık 2 set olarak side to side jumps egzersizini uygulayın.

İkinci egzersiz olan Seal push-ups ile göğüs ve omuz kaslarınızı çalıştırıyoruz. Her bir set için 10 tekrar yaparak toplamda 3 set uyguluyoruz.

Üçüncü egzersiz Stationary lunges . Bu egzersiz ile bacak kaslarınızı çalıştırıyorsunuz. Bu egzersizi her bacak için 15 tekrar 3 set olarak uygulayacaksınız.

Dördüncü ve son egzersiz Sun gods . Bu egzersiz ile omuz kaslarınızı çalıştıracaksınız. Sun gods egzersizini 2 dakika süren 3 set yaparak antrenmanı bitirebilirsiniz.

  • Set aralarında 30 saniye ara verin.
  • Egzersiz sonrası esneme hareketleri yaparak kaslarınızın soğumasını sağlamayı unutmayın. Esneme hareketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.

Bu yazı editörümüz Fitekran Çeviri Ekibi tarafından hazırlanmış ve Dr. Can Çiftçi tarafından incelenip, düzenlenip, onaylanmıştır.

icon

Lynitine L-Carnitine Complex'e Göz Atın!

Dr. Can Çiftçi'nin formülize ettiği, kilo verme sürecinde karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için yeni bitkisel kaynaklı ürünümüzü incelemek için tıklayın!

Ürünü İncele
Dr Can Avatar

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Can kar amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com sitesini 2013 yılında kurdu. Obezite, onkoloji beslenmesi, fitoterapi, sporcu sağlığı, nadir hastalıklar, fonksiyonel tıp ve patofizyoloji ile ilgilenen Dr. Can kendi kliniğinde fitoterapi uzmanı ve konsültan hekim olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Fitekran'da okuduğunuz yazılar ve rehberlere göre derlenmiş ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı yazılar...