Evde Antrenman Programı #1

Evde antrenman #1 programı 4 farklı egzersiz içermekte. Yaklaşık 30 dakika sürecek bu egzersiz ile omuz , bacak ve göğüs kaslarınızı çalıştırabilir bunun yanında yağ yakımınızı da hızlandırabilirsiniz. Ayrıca bu antrenman programı için hiçbir ekipmana ihtiyacınız yok. İstediğiniz yerde bu egzersizi uygulayabilirsiniz.

Antrenman programı

İlk egzersiz Side to side jumps . Bu egzersiz ile ısınıyor ve metabolizma hızınızı arttırmaya çalışıyoruz. 2 dakikalık 2 set olarak side to side jumps egzersizini uygulayın.

İkinci egzersiz olan Seal push-ups ile göğüs ve omuz kaslarınızı çalıştırıyoruz. Her bir set için 10 tekrar yaparak toplamda 3 set uyguluyoruz.

Üçüncü egzersiz Stationary lunges . Bu egzersiz ile bacak kaslarınızı çalıştırıyorsunuz. Bu egzersizi her bacak için 15 tekrar 3 set olarak uygulayacaksınız.

Dördüncü ve son egzersiz Sun gods . Bu egzersiz ile omuz kaslarınızı çalıştıracaksınız. Sun gods egzersizini 2 dakika süren 3 set yaparak antrenmanı bitirebilirsiniz.

  • Set aralarında 30 saniye ara verin.
  • Egzersiz sonrası esneme hareketleri yaparak kaslarınızın soğumasını sağlamayı unutmayın. Esneme hareketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.

Demir Adam/Kadın Egzersizi

Egzersiz  yapmak sizi güçlendirir , vücut direncinizi arttırır ve olaylara daha pozitif bakmanızı sağlar ( bknz : Egzersiz yapmak için 40 sebep ). Evde yapabileceğiniz bu ve diğer egzersiz programları size bizimle uzun ama keyifli bir yolculuğa çıkma şansı tanıyor. Kendinize inanın , bize güvenin. Daha sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmanızı sağlayacağız. Nasıl yapılır ? […]

Sıkı Bir Vücut İçin 15 Dakika

Fitekran‘da hayatınızın en uzun 15 dakikasını yaşamaya hazır mısınız ? Bu antrenman ile tüm vücudunuzu çalıştıracak ve güne zinde bir başlangıç yapabileceksiniz.Üstelik hiçbir alete ihtiyacınız yok. Öğle arasında , gece yarısı ya da tatilde. Yapmanız gereken 15 dakikanızı bize ayırmak. Oldukça zorlu geçecek bu 15 dakika için suyunuzu yanınıza alın. Fitekran.com HIIT sayacını açın ve […]


Yazıya Yorum Yap

Makale konusu ile ilgili eklemek istediğiniz, sormak istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz herhangi bir konuda yorum yapabilirsiniz. Saygı kuralları çerçevesinde ve düzgün Türkçe ile kaliteli bir biçimde oluşturulmamış yorumlar dikkate alınmayacaktır.

Yorumu Gönder


close more_vert
Dr. Can Çiftçi
close