Beni Takip Edin!

Fitekran, 3 yıldır yayınına devam eden; diyet, sağlıklı yaşam, fitness ile ilgili en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz Dr.Can'ın sağlıklı yaşam blogudur.

Blogumda yayınlanan içeriklerden en kısa sürede haberdar olmak için kullandığınız sosyal medya hesabı veya hesapları ile blogu takip edebilirsiniz.

Facebook'da Takip Et
Twitter'da Takip Et
Youtube'da Abone Ol
Instagram'da Takip Et

 
Sosyal Medya Kullanmıyor musunuz? Hiç sorun değil, Fitekran'da yayınlanan yeni yazıları düzenli olarak bülten şeklinde gönderdiğim mail listeme abone olabilirsiniz.

Sorularla Kilo Vermek Kitabına Ücretsiz Erişmek için Mail Listeme Abone Olun!

Yeni yayınlanan makalelerden haberdar olmak için haftalık olarak gönderdiğim maillere abone olabilirsiniz. Spor ve sağlık dünyasındaki gelişmelerden her hafta ücretsiz bilgi sahibi olun!

Lütfen Bekleyiniz..

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen mail aboneliğinizi size gönderdiğimiz email üzerinden onaylayınız!

Mail ağımızı ve bilgilerinizi 3. şahıs ile paylaşmıyoruz, daha ayrıntılı bilgi için sağlıksal ve hukuki feragatname sayfamızı inceleyin.

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamış olan Dr. Can, kâr amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com'u 2013 yılında kurdu. Egzersiz fizyolojisi, ergojenik beslenme, obezite ve insülin direnci konularında yoğun olarak çalışan Dr. Can ayrıca sağlık, diyet ve egzersiz alanında birçok kurum ile çalışmakta ve sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.

close more
Dr. Can Çiftçi
close

Ne yapmak istiyorsun?

search