Fitekran’ı Keşfetmeye Hazır mısın?

Hey! Selam. Ben Dr.Can,

Sanırım Fitekran ile yeni tanıştın -ya da bu sayfayı çok beğendin- ve şuan karşı karşıyayız. İki durumda da bilmen gereken şeyler var.

Sinema oyuncuların sağlıklı yaşam hakkında yorum yaptığı, masörlerin vücut geliştirme dersleri verdiği, personal trainerların beslenme programı oluşturduğu bir ülkede artık bu duruma dur demenin vakti geldiğini düşünüyorum. Bu sebeple Fitekran yayında!

Yukarıda bahsettiğim sebepler doğrultusunda Fitekran iki yıl önce kurulmuş, sağlıklı yaşamı, doğru beslenmeyi ve hedefe yönelik egzersizi bilimsel çalışmalar ile analiz ettiğim ve çoğu zaman bu analizleri takipçilerim paylaştığım bir internet sitesi.

Bu internet sitesinde seni manipüle edecek sponsorlu bağlantılar, viraller ya da reklamlar yok. Her şeyi tarafımdan karşılanan bir altyapı var. Bu sebeple blogda sık göreceğin ve sık kullandığım bir söz olan “mutlu ve sağlıklı günler” yaşaman için elimden geleni yaptığımı bilmeni isterim.

fitekran-okumak

Nereden okumaya başlayacağım?

Fitekran’ı okumaya başlamak için tek bir seçenek yok ama benim tavsiye ettiğim bir yöntem var. Derlemeler.

Şuan için sadece 3 derlemem var. Hepsi birden çok yazıya bağlantı içeriyor ve bütünlüğü sağlamanız için yazıları okumanız gerekebilir.

Kilo vermek istiyorsanız.

Egzersiz yapmak istiyorsanız.

Supplement kullanmak istiyorsanız.

Ayrıca benim hakkımda merak ettikleriniz olabilir. Hakkımda ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğiniz bir sayfa var.

Bağlantıyı koparmamak için

Fitekran yorumlar, yeni yazılar ve videolar ile sık güncellenen bir blog. Bu sebeple benden, blogdan, forumdan ayrı kalmanızı kesinlikle istemiyorum.

Bu bağlantıyı sağlamak içinde sosyal medya hesapları ve mail listemizi kullanıyorum.

Hepsine birden tek sayfadan erişmek için tıklayın.

Şimdilik bu kadar, mutlu ve sağlıklı günlere!

Dr. Can Çiftçi Hakkında

Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamış olan Dr. Can, kâr amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim olan Fitekran.com'u 2013 yılında kurdu. Egzersiz fizyolojisi, ergojenik beslenme, obezite ve insülin direnci konularında yoğun olarak çalışan Dr. Can ayrıca sağlık, diyet ve egzersiz alanında birçok kurum ile çalışmakta ve sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.

close more
Dr. Can Çiftçi
close

Ne yapmak istiyorsun?

search